Zaproszenie na Dni Farmy Mlecznej

Zaproszenie na Dni Farmy Mlecznej

Dni Farmy Mlecznej w formacie hybrydowym –
nowa rzeczywistość w 2021 roku

W tym roku – aż dwa gospodarstwa mleczne będą gościć uczestników Dni Farmy Mlecznej na swoich polach. To znaczy – producenci bydła mlecznego oraz specjaliści z sektora mleczarskiego będą mogli się spotkać w bezpiecznych warunkach – od 50m2 na osobę, na dużej otwartej przestrzeni przy ograniczonej liczbie osób!To jedyny sposób na pierwsze, bezpieczne, offline wydarzenie, na które wszyscy tak czekaliśmy.

 

Tylko 150 uczestników zapraszamy do rejestracji na każde gospodarstwo:

  • 2 lipca* – GR Adam Warnke (woj. wielkopolskie)

*daty mogą ulec zmianie

Jakiś nowy projekt? Całkiem nie! Jest to nowa odsłona znanego projektu „Narodowy Dzień Mlecznej Fermy”, który w związku z COVID-19, przyjął inny format – hybrydowy, czyli połączenie tradycyjnego offline z efektywnym online.

Dni Farmy Mlecznej w formacie hybrydowym, organizowane przez InConventusGroup, jest dla hodowców swoistym rodzajem szkolenia, możliwością znacząco poszerzyć swą wiedzę dotyczącą hodowli, nawet w czasie pandemii.

 

Co będzie offline?

  • Bezpieczne spotkania na 2 gospodarstwach (ograniczona liczba uczestników, około50m2na osobę, wygrodzone strefy do spotkań biznesowych, otwarta przestrzeń, obowiązek zasłaniania ust i nosa, płyny dezynfekujące na terenie całego wydarzenia, pomiar temperatury na wejściu);
  • Praktyczne pokazy maszyn zielonkowychw kameralnych grupach;
  • Zwiedzanie gospodarstwa w kameralnych grupach, w oprowadzeniu właściciela .

Co będzie online?

  • Transmisja na żywo z pokazów maszyn zielonkowych;
  • Wirtualna wycieczka po gospodarstwie
  • Prelekcje w formie szkoleń online dostępne na Agro Platformie Edukacyjnej AgriMasterClass.com
  • Możliwość otrzymania certyfikatów uprawiających do otrzymania prezentów lub rabatów od naszych Partnerów

Obowiązkowej rejestracji na wydarzenie dokonać można poprzez wypełnienie formularza obecnego na stronie internetowej www.farmdays.com.pl